Dojčenské šatôčky s tylovou sukienkou New Baby Wonderful Sivá

Dojčenské šatičky s tylovou sukienkou New Baby Wonderful. Šatôčky moderného strihu majú nádherne nariasené balónkové rukávy a zapínanie majú na ramienku na cvočky. Sú zdobené...
Garantovaný nákup z Mimulo.sk

Materiál
100% polyester, podšívka 100% bavlna

• , zakúpené v Mimulo.sk

• Tylova sukna

Ked som uvidela tieto saty tak som si ich hned musela objednat, pre moju malu princeznicky. Najviac sa mi zapacil ten strih siat a ta tulova suknicka. Verim ze ked to mojej malek dcerke obleciem tak bude vyzerat ako princeznicka

Značka
Druh
šaty
sivé
Materiál
100% polyester, podšívka 100% bavlna

• Dojčenské šatičky s tylovou sukienkou New Baby Wonderful. Šatôčky moderného strihu majú nádherne nariasené balónkové rukávy a zapínanie majú na ramienku na cvočky. Sú zdobené roztomilou výšivkou mačičky. Výšivka je podlepená látkou proti poškriabaniu. Spodnú bavlnenú časť zdobí nariasená tylová suknička. Dychberúce, krásne prepracované z veľmi príjemnučkého materiálu kúzelné šatôčky. Zloženie: šaty: 100% bavlna, tylová suknička: 100% polyester.

Na sklade • 1 variant4,99 €98 % • 1 912 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt